TWG Kurier wrócił z wakacji!

Od 9 września możecie kupić najnowsze wydanie "TWG Kuriera". Znajdziecie w nim mnóstwo wciąż wakacyjnego słońca! Wspominamy m.in. akcję promocyjną „TWG Kurier na wakacjach”, którą ogłosiliśmy w lipcu. Prosiliśmy Was o zdjęcia z wakacji, na których widać „TWG Kuriera”.  Spisaliście się na medal! Do redakcji napłynęły zdjęcia z różnych zakątków Polski i Europy. Dziękujemy za waszą kreatywność. Dzięki Wam kawałek naszej gminy zawędrował nad Bałtyk, do Chorwacji, Austrii, Bułgarii. Podróżowanie z Wami to prawdziwa przyjemność! Wszyscy autorzy otrzymują od nas upominki. A teraz… zwiedzamy!

Czytaj dalej

Fajne fury!

Ale się działo! W miniony weekend naszą gminę odwiedziły Śląskie SzajBusy – grupa miłośników klasycznych Volkswagenów. Ok. 70 załóg w niepowtarzalnych, jedynych w swoim rodzaju „furach” zatrzymało się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Brzeźnica”. „SzajBusy” spędziły w Brynku trzy dni (od 23 do 25 sierpnia).

Jak wyglądał II Śląski Zlot Klasycznych Volkswagenów i skąd miłość do niemieckiej motoryzacji? O tym we wrześniowym „TWG Kurierze” – od 9 września w sprzedaży.

Czytaj dalej

Bezpiecznie podczas wakacji!

 

Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie wakacji? Jak pomóc tonącemu? Jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej? Tego wszystkiego mogli dowiedzieć się uczestnicy imprezy „ Bezpiecznie podczas wakacji” zorganizowanej 5 sierpnia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Brzeźnica”.

Czytaj dalej

Ekipa TVS wróciła do "Baranówki"

Ekipa TVS znów odwiedziła "Baranówkę". We wrześniu na terenie rancza w Nowej Wsi Tworoskiej powstały kolejne odcinki "Przebojowych smaków Mariusza Kalagi". Nasz obiektyw uchwycił kilka momentów z nagrania z udziałem zespołu VOX! Nowe odcinki możecie zobaczyć na antenie TVS w każdą sobotę o godz. 20.  

Czytaj dalej

Aktywne wakacje z DESHI

 

Dla uczestników zajęć sportowych z Akademii Sportu DESHI, działającej przy GOK-u, wakacje to ciągła przygoda. Od 3 do 11 lipca karatecy z Tworoga doskonalili się na Obozie Sportowym Karate Kyokushin w Dębinie. A w weekend 26 lipca na wspólnym biwaku aktywnie spędzali czas na treningach i pływaniu w basenie. Noc pod namiotem, wspólne ognisko, gry i zabawy oraz wspaniała atmosfera towarzyszyła imprezie. Zobaczcie jak adepci Akademii Sportu DESHI bawili się i trenowali na biwaku w Ośrodku Wypoczynkowym "Brzeźnica"!

Czytaj dalej

Stopka redakcyjna

Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 515 122 424
Redaktor naczelna
Marta Kobędza-Krain
Kreacja
Łukasz Krain
Mecenat
Grażyna Chmiel - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
Wydawca
Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu, ul. Zamkowa 1, 42-690 Tworóg,  
tel. +48 32 450 81 34, +48 512 950 842
Druk
Foto&druk Damian Zymela