Bezpiecznie podczas wakacji!

 

Jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w czasie wakacji? Jak pomóc tonącemu? Jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej? Tego wszystkiego mogli dowiedzieć się uczestnicy imprezy „ Bezpiecznie podczas wakacji” zorganizowanej 5 sierpnia na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Brzeźnica”.

W programie można było wysłuchać prelekcji dzielnicowego asp. Macieja Boboli. Dzieci pod okiem strażaków z OSP Boruszowice Hanusek uczyły się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zorganizowano również pokaz jak należy udzielać pomocy tonącemu. Organizatorzy przygotowali dla uczestników wiele atrakcji m.in konkurs plastyczny z nagrodami oraz pokazy Kyokushin Kenbukai Karate. Nagrody i słodki poczęstunek ufundowali Rada Sołecka i Sołtys Brynka Iwona Pryk, Zakład Usług Komunalnych w Tworogu, Auto-Naprawa Patryk Pryk, Husqvarna Brynek oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 

Stopka redakcyjna

Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 515 122 424
Redaktor naczelna
Marta Kobędza-Krain
Kreacja
Łukasz Krain
Mecenat
Grażyna Chmiel - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
Wydawca
Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu, ul. Zamkowa 1, 42-690 Tworóg,  
tel. +48 32 450 81 34, +48 512 950 842
Druk
Foto&druk Damian Zymela