Dzień Dziecka w Boruszowicach

8 czerwca w Boruszowicach-Hanusku przy skwerze obok Szkoły Podstawowej świętowali najmłodsi. Impreza zorganizowana przez rade sołecką upłynęła w kameralnym charakterze, było dużo dobrej zabawy i uśmiechu.

Festyn z okazji Dnia Dziecka rozpoczął się od zawodów wędkarskich, którym do ostatnich minut towarzyszyły nie małe emocje. Wszyscy mieli nadzieję złapać amura, który pływa w głębinach stawu. Jednak on najwyraźniej nie miał ochoty na wynurzenie płetwy. Zawodnikom udało się natomiast bez przeszkód złowić płotki i karasie. Każda złapana rybka była przyjmowana z dużym entuzjazmem. Pogoda dopisała więc i zabawa była przednia! Na twarzach dzieci malowały się same uśmiechy. Ten dzień należał do najmłodszych! To dla nich przewidziano atrakcje takie jak malowanie twarzy, gry i zabawy oraz pieczone kiełbasek. Nie było szans na nudę. Dla każdego dziecka przygotowano upominki, nikt nie został z pustymi rękami. Zjawił się nawet Marschall z Psiego Patrolu, który rozdawał cukierki i pozował do zdjęć.

Stopka redakcyjna

Kontakt
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 515 122 424
Redaktor naczelna
Marta Kobędza-Krain
Kreacja
Łukasz Krain
Mecenat
Grażyna Chmiel - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury
Wydawca
Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu, ul. Zamkowa 1, 42-690 Tworóg,  
tel. +48 32 450 81 34, +48 512 950 842
Druk
Foto&druk Damian Zymela