BABY rządzą!

16 lutego, w Tłusty Czwartek na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tworogu było słychać gwar, śmiech i muzykę! Jak tradycja nakazuje nie zabrakło słodkich pączków, które uczestniczki zabawy szybko spaliły na parkiecie. W jubileuszowym, piętnastym Babińcu wzięło udział ponad sto mieszkanek naszej gminy.

Powitali ich jedyni uprzywilejowani mężczyźni: wójt gminy Eugeniusz Gwóźdź, wicewójt Łukasz Ziob oraz wesoły wodzirej (dla przyjaciół Rudi). W tym roku o oprawę muzyczną zadbali artyści z Agencji Moc.Art z Krakowa, którzy zaprezentowali program „Babę zesłał Bóg” składający się ze znanych i skocznych coverów polskiej muzyki. Wokalistki śpiewały dla kobiet o kobietach, a nasze Panie nie pozwoliły się długo prosić do tańca. Pokazały fantastyczną kondycję i wielki apetyt na zabawę! Szaleństwa na parkiecie kontynuowały z DJ-em Ricardo.

Z okazji 15. Jubileuszu zabawy przygotowaliśmy dwie galerie. Jedna to relacja z tegorocznej zabawy, druga przekrój archiwalnych zdjęć z piętnastu lat. Nasz obiektyw towarzyszy Wam każdego roku!

Wydarzenie współorganizowane przez GOPS w Tworogu.

Kilka fotograficznych wspomnień!