BRZEŹNICA ZAPRASZA

Bezchmurne niebo, w cieniu przyprawiające o zawrót głowy 35 stopni w cieniu i zero obowiązków! Wakacje! Czas beztroskiego lenistwa dla dzieci i młodzieży szkolnej uważamy za rozpoczęty! Wszystkich spragnionych ochłody i wytchnienia zapraszamy do skorzystania z oferty Ośrodka Wypoczynkowego „Brzeźnica”. To świetne miejsce na rodzinny wypoczynek nad wodą, gdzie z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu drzew dających cień, można odpocząć od upałów. Od 1 lipca ośrodek jest czynny w godzinach od 10 do 18.

Jak co roku sołtysi wraz z radami sołeckimi dofinansowali wstępy dla dzieci i młodzieży. Z basenu bezpłatnie mogą korzystać dzieci i młodzież szkolna do 18-tego roku życia z sołectw Tworóg, Brynek, Koty, Połomia, Boruszowice, Hanusek i Nowa Wieś Tworoska. Jedynym wymogiem jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Sołectwa, podobnie jak w minionych latach, dofinansowały bilety wstępu.

Więcej w lipcowym „TWG Kurierze” 

Sprostowanie

W wyniku błędu administracyjnego w nr 129 TWG Kuriera pominięta została informacja, że Nowa Wieś Tworoska dofinansowała bilety na basen w Ośrodku wypoczynkowym „Brzeźnica”. Pani sołtys Regina Mika co roku jako jedna z pierwszych dokonuje dofinansowania biletów dla dzieci i młodzieży. Dzieci i młodzież z Nowej Wsi mogą bezpłatnie korzystać z basenu w lipcu i sierpniu za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej.  Za błędną informację  przepraszamy.