Piękno, pasja, przeznaczenie…

Jola Warzecha – plastyczka, graficzka, animatorka warsztatów plastycznych „Zabawa w artystę” w Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu, ilustratorka książek dla dzieci – jest jedną z bohaterek artykułu Magdaleny Ojrzyńskiej „Piękno, pasja, pragnienie, przypadek, przeznaczenie, pętla”. Artykuł traktuje o sile kobiet, potędze marzeń i drzemiących w każdym z nas talencie.

Miniony rok przyniósł Joli w pewnym sensie spełnienie. Została zaproszona do współpracy z pisarką Magdaleną Ojrzyńską, autorką książki „Pętla Narodziny”. Wykonała również ilustracje do książki Dory Rosłońskiej „Emma idzie do lasu” część 2 „Błękitny Wąwóz i Jezioro czasu”). Artykuł, który Wam polecamy został opublikowany w lutym tego roku. Przeczytajcie:

https://www.themeg.pl/6032823c40f7a405d2680626/piekno-pasja-pragnienie-przypadek-przeznaczenie-petla?fbclid=IwAR0D5o4pj4uAyxWo1rBhAFZVQr7eqnCT9qb7q7PqE53kY6EHcM-rbS_CRyk

Nie bez powodu wspominamy o tym na początku marca. Za kilka dni Dzień Kobiet. Pamiętajcie więc, że w naszej gminie nie brakuje charyzmatycznych, silnych, aktywnych i oczywiście pięknych kobiet, które nie boją się walczyć o swoje marzenia.