Przejrzyjcie na oczy! Gramy dla okulistyki dziecięcej

Za dwa tygodnie finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Gmina Tworóg zagra po raz trzeci. Widzimy się 30 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu. Ale mobilizujemy Was już dzisiaj. W sklepach stacjonarnych, cukierni, salonach urody, Gminnej Bibliotece Publicznej, restauracji i innych miejscach publicznych na terenie Gminy Tworóg czekają na Was puszki stacjonarne WOŚP. Wypatrujcie kolorowych plakatów oraz puszek przy kasach i na kontuarach. Zbiórka stacjonarna potrwa do dnia finału.

Możecie też pomagać nie wychodząc z domu. Wejdźcie na eSkarbonkę i zasilcie ją dla okulistyki dziecięcej! A jeżeli jesteście w ciągłym ruchu, wystartujcie w biegu „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”. Start 30 stycznia 2022 r. (niedziela) o godzinie 13:00 przy sali Gminnego Ośrodka Kultury w Tworogu ul. Zamkowa 1. Dystans biegu 5 km. Zapisy na zmierzymyczas.pl

Więcej na FB a poniżej program:

Koncerty:
godz. 14.00 – kapela góralska „Na Obyrtke”
godz. 15.45 – zespół Noumen
godz. 17.15 – grupa Memento Mori
godz. 19.00 – zespół RTG

Dodatkowe atrakcje:
godz. 13.00 – Bieg „Policz się z cukrzycą”
godz. 14.00 – Rozpoczęcie gry o nagrody
godz. 14.15 – alpaki z „Leśnego Zakątka”
godz. 16.00 – pokazy strażackie OSP Tworóg i OSP Koty

Ponadto: licytacje między koncertami; ciepłe napoje, kiełbaski z grilla, ciasto na wynos; możliwość płatności gotówką i kartą. Przypominamy, że na sali GOK obowiązuje noszenie maseczek!