Wyprzedaż garażowa w GOK-u – zapraszamy!

W najbliższą sobotę – 25 marca – odbędzie się druga edycja wiosennej wyprzedaży garażowej organizowanej przez Radę Rodziców Przedszkola w Tworogu. Zapraszamy do GOK-u od godz. 15.

Organizatorzy o swojej akcji:

Nadchodzi wiosenny czas porządków? Przejrzyj swoją szafę i znajdź rzeczy, których od dłuższego czasu nie zakładasz. Daj przedmiotom, które Ci się już znudziły, drugie życie i przekaż je na naszą wyprzedaż garażowa!

Rada Rodziców Przedszkola w Tworogu zaprasza na drugą edycję WYPRZEDAŻY GARAŻOWEJ, która odbędzie się w dniu 25.03.2023r. w godzinach od 15.00 do 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu. Ponownie spotkajmy się, napijmy się dobrej kawy, zjedzmy coś słodkiego i upolujmy coś z drugiej ręki! Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na doposażenie sal Przedszkola w Tworogu i Kotach oraz finansowanie bieżącej działalności Rady Rodziców. 

Bardzo gorąco zachęcamy do przekazywania różnych darów: poczynając od książek, ubrań, zabawek, małych sprzętów AGD i artykułów kuchennych, naczyń, po wszelkie elementy dekoracyjne, również szklane, a także rośliny i sadzonki kwiatów. Prosimy jednak pamiętać, aby oddane przedmioty były w takim stanie, jak sami chcielibyśmy je przygarnąć dla siebie 🙂

Prosimy, aby przedmioty posiadały przygotowaną cenę. Rzeczy można przynosić bezpośrednio do Przedszkola w Tworogu, jak i do oddziału w Kotach, a także do biblioteki w Tworogu do dnia 24.03.2023r do godziny 15.00. Wszystko będzie sukcesywnie odbierane przez organizatorów kiermaszu. Można także w tej sprawie kontaktować się bezpośrednio z Radą Rodziców.