Aktywne „leniuchowanie” nad Brzeźnicą

W okresie wakacyjnym na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Brzeźnica” odbywają się zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z gminy Tworóg. 2 sierpnia (niedziela) dla najmłodszych przygotowano animacje taneczne i zabawy z nagrodami. Na amatorów wodnych atrakcji czeka aqua aerobik, który odbędzie się ok. godz. 13. Nie przegapcie!

Zajęcia są organizowane przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tworogu w ramach profilaktyki przeciwalkoholowej. W okresie wakacyjnym (w weekendy), o ile pogoda pozwoli, będzie się odbywać eventy sportowe takie jak aerobik wodny, czy zawody w siatkówce oraz akcje promujące rekreację na świeżym powietrzu.

Wszystko po to, by zabezpieczyć dzieciom i młodzieży czas wolny. Ośrodek Wypoczynkowy „Brzeźnica” posiada boiska, basen, siłownię zewnętrzną, plac zabaw, kajaki. Można tutaj wypoczywać, uprawiać sport, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

GOPS oraz zarządca obiektu, Andrzej Dressler wspólnie zachęcają mieszkańców gminy do wykorzystywania potencjału obiektu.