Marka Lokalna przyznana producentom z naszej gminy

Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”, LGD „Brynica to nie granica” i LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice ogłosiły wyniki Konkursu „Marka Lokalna”. Wśród nagrodzonych znalazły się produkty z terenu gminy Tworóg.

Na konkurs wpłynęło łącznie 98 zgłoszeń. Jury dokonało oceny zgłoszeń w czterech kategoriach: Produkt spożywczy, Sztuka/rękodzieło, Produkt użytkowy/rzemiosło, Produkt turystyczny/rekreacyjny. W kategorii produkt spożywczy z terenu Lokalnej Grupy Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” wśród najlepszych produktów znalazła się Śmietana Babci zakwaszana zgłoszona przez Gospodarstwo Rolne Rodzinne z Połomi. Z kolei w kategorii sztuka/rękodzieło z terenu Lokalnej Grupy Działania „Leśna Kraina Górnego Śląska” Kapituła Ekspertów Marki Lokalnej wskazała Drewniane domki z gminy Tworóg produkowane przez Izabelę Kowoll Kreatywna Babka 

Serdecznie gratulujemy laureatom z naszej gminy!

nagrodzone produktu w konkursie marka lokalna

Pełna listę laureatów znajdziecie na stronie LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska”:

https://lesnakrainalgd.pl/aktualnosci/556/wyniki-konkursu-34marka-lokalna34