Nasza MISS!

25 marca w Tychach odbyła się Gala Finałowa Wyborów Miss Śląska 2023. Wśród 19 finalistek znalazła się dwudziestoletnia mieszkanka Tworoga – Alicja Warzecha, która wywalczyła tytuł Miss Publiczności! 1 kwietnia reprezentowała Śląsk podczas ćwierćfinałów w Warszawie i awansowała do półfinałów, które odbędą się pod koniec kwietnia. Ogromne gratulacje!

Przede mną kolejna fantastyczna przygoda! Bądźcie ze mną przez ten czas! Bardzo się cieszę, że mogę reprezentować w konkursie Miss Polski swoją małą miejscowość – Tworóg, w województwie Śląskim. To kawałek nieba, który tworzą wyjątkowi ludzie. Chciałam, żeby wspólnie ze mną zrealizowali jedno z zadań konkursowych. To wy tworzycie te miejsce, dzielicie się uśmiechem każdego dnia i patrzycie jak rosną młodsze pokolenia. Wiele z tych osób mijam na ulicy od dziecka, nie wyobrażam sobie tej miejscowości bez nich. Przy okazji dziękuję za liczne gratulacje, wsparcie i wielokrotnie powtarzane POWODZENIA. To dużo dla mnie znaczy, możecie ze mną uczestniczyć w tej przygodzie. Dziękuję Wam bardzo! – mówi Alicja.

Wspomniane zadanie konkursowe to nieoficjalna akcja „Pomachaj z Miss”, do której błyskawicznie włączyli się mieszkańcy gminy Tworóg. Rolka została udostępniona w mediach społecznościowych. Możecie ją zobaczyć TUTAJ

(Fot. Dominik Mikuszewski)