Orkiestra WOŚP znowu zagra w Tworogu

29 stycznia 2023 r. po raz czwarty w naszej gminie Tworóg zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Sztabu jak zawsze ulokowano przy Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu

Naszej gminie przyznano 30 wolontariuszy, którzy już mogą się zgłaszać po ankiety do wypełnienia. Zachęcamy dużych i małych do przyłączenia się do sztabowej ekipy lub do bycia wolontariuszami 31. Finału WOŚP. Tematem tegorocznej akcji jest: „Chcemy wygrać z sepsą!Finał dla wszystkich – małych i dużych”.

Chętnych do współpracy/pomocy zapraszamy do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tworogu, mailowo na sztabtworog@o2.pl lub poprzez stronę na FB. Szefem Sztabu jest ponownie Sandra Grzesiek, a siedzibą Sztabu Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu przy ul. Zamkowej 1.

Obserwujcie profil na FB, wkrótce pojawi się tam więcej szczegółów i atrakcji styczniowego 31. Finału WOŚP.

https://www.facebook.com/SztabTworog