Program finału WOŚP

Tegoroczny 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia. Już dziś serdecznie zapraszamy na sali widowiskowej GOK. Zapraszamy na koncerty, licytacje i pełne emocji popołudnie!
Zaczynamy o godz. 13 biegiem „Policz się z cukrzycą” (zapisy od godz. 12.00 w GOK-u). Na scenie GOK-u zagrają dla Was Marysia & Antek (godz. 13.15), godz. 14.20 – Mr. Beat, godz. 16.10 – Kumple
Bejdaka, godz. 18 – zespół Noumen, godz. 19.20 – zespół CHAOS. O godz. 20 wspólnie zapalimy światełko do nieba. Występy naszych gości będą przeplatane licytacjami (możliwość płatności kartą).

W tym roku szykuje się finał dla wszystkich – małych i dużych. Chcemy wygrać z sepsą! Już dziś możecie zasilić puszki WOŚP. Czekają na Was od 10 grudnia w różnych punktach na terenie gminy Tworóg.
Wsparcia możecie również udzielić bez wychodzenia z domu. Jak co roku uruchomiono eSkarbonkę tworogowskiego Sztabu 5388. Można również licytować przedmioty na Allegro. Znajdziecie tam obrazy i rysunki mieszkańców naszej gminy. Zachęcamy!