Zapraszamy na wyprzedaż garażową

22 października na sali GOK-u odbędzie się wyprzedaż garażowa organizowana przez Radę Rodziców Przedszkola w Tworogu. Zapraszamy do udziału! To dobry moment na przejrzenie swojej szafy i świetna okazja, by stare rzeczy znalazły nowych właścicieli. Daj przedmiotom drugie życie i przekaż je na szczytny cel!

Bardzo gorąco zachęcamy do przekazywania różnych darów: poczynając od książek, ubrań, zabawek, małych sprzętów AGD i artykułów kuchennych, naczyń, po wszelkie elementy dekoracyjne, również szklane, a także rośliny i sadzonki kwiatów. Przedmioty można przekazywać do Przedszkola w Tworogu lub w Kotach oraz w Bibliotece w Tworogu maksymalnie do 21.10.2022r. Można również umówić się bezpośrednio z członkiem Rady Rodziców na odbiór osobisty w uzgodnionym wcześniej terminie. Prosimy jednak pamiętać, aby oddane przedmioty miały przygotowane oznaczenia cenowe oraz były w takim stanie, jak sami chcielibyśmy je przygarnąć dla siebie.

WYPRZEDAŻ GARAŻOWA odbędzie się w sobotę 22 października w godzinach od 15.00 do 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Tworogu. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na budowę placu zabaw przy Przedszkolu w Kotach.