I Rodzinne Podchody w Tworogu – było fantastycznie!

Była krzyżówka, zdradzieckie sudoku, ślady zwierząt, zakodowana data, a nawet duch grasujący wokół Urzędu Gminy, z którym należało zrobić sobie zdjęcie… I Rodzinne Podchody zorganizowane 24 czerwca przez Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu przyciągnęło niemal 50 uczestników, którzy w kilkunastu drużynach rywalizowali o Puchar. Walka była zacięta, a nagrody cenne.

Po rozpoczęciu zabawy za drużynami dosłownie się kurzyło! Ekipy z wyraźnym nastawianiem na zwycięstwo, nie bacząc na upał i zmęczenie, ruszyły do boju. Pierwszy przystanek i pierwsze wyzwanie nieco spowolniło niektórych, ale tylko pozornie. Wystarczyło przecież dodać gazu i biegiem wyprzedzać rywali. Przyznajemy, mieliśmy problem z dotrzymaniem kroku zawodnikom, na szczęście nasz obiektyw uchwycił kilka kadrów:) Zobaczcie nasze zdjęcia i czytajcie relację w lipcowym „TWG Kurierze”.

Organizatorzy dziękują sponsorom za wsparcie finansowe i nagrody rzeczowe. Oto lista naszych partnerów w I Rodzinnych Podchodach: Gmina Tworóg, Nadleśnictwo Brynek, firma CEZAR, Hurtownia Art. Elektrycznych El-Sta, Piekarnia Cukiernia Łubowski, SKEIMS s.c., Salon Urody i Fryzur Orchidea, SMART Planeta, Husqvarna, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” – sklep GS w Tworogu.