Gruzińska przygoda w GOK-u

Kim są? – Artur zajmuje się wymyślaniem przygód naszego życia, a ja Dominika skromnie je opisuję. Co robimy? ​Chcemy podzielić się ze światem swoimi doświadczeniami i przemyśleniami. Jak przystało na podróżnicze świry zawsze marzyliśmy o swoim małym domku na kółkach, który byłby samowystarczalny w każdej naszej wyprawie – tak w kilku słowach przedstawiają się Dominika i Artur Oleś z Radzionkowa. Dziś zwiedzają świat w swoim Novembusiku, czyli Volkswagenie T4. 28 listopada podróżnicy odwiedzili GOK w Tworogu i opowiedzieli o wyprawie do Gruzji.

Takiego planu podróży z pewnością nie znajdziecie w żadnym przewodniku, bo nie jest to propozycja dla każdego… Wyprawa do Gruzji, o jakiej opowiedzieli November_Travelers to wyzwanie dla odważnych, żądnych przygód i przede wszystkim ciekawych prawdziwego świata. Zobaczyli m.in. twierdzę Shatili, osadę Mutso, przetestowali gorące źródła w starej stodole, poznali gruzińskie, nieutwardzone trasy doprawione naturalnymi wodospadami i  przejechali siedemdziesięciokilometrowy odcinek jednej z najniebezpieczniejszych dróg świata. W nocy walczyli z upiornymi moskitami, w dzień z upałem i nie raz brakiem Internetu. Za to widoki rekompensowały wszystko. Gdy, po trzech miesiącach podróży, wrócili do domu, mieli gotowy materiał do wydania pierwszego ebooka pt. „W drodze”. Szczerze polecamy! Przepiękne zdjęcia, ciekawe informacje i mnóstwo inspiracji dla tych, którzy planują podobną wyprawę.

Zdjęcia wykorzystane w galerii pochodzą z mediów społecznościowych podróżników oraz spotkania w Gminnym Ośrodku Kultury.