Smaki Leśnej Krainy Górnego Śląska

Na Wielkanoc śląskie stoły uginają się pod ciężarem kołoczy i drożdżowych bab, ale nie tylko. Na śląskich stołach goszczą również szynki, jaja w wielu postaciach, kiełbasy i żur. Zachęcamy Was do wykonania zdjęcia tym wszystkim pysznym potrawom, które będziecie gotować i wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie – Smaki Leśnej Krainy Górnego Śląska.

Wraz z przepisem wyślijcie Wasze zdjęcia na adres e-mail: biuro@lesnakrainalgd.pl w tytule wiadomości wpisując: Zgłoszenie „Smaki Leśnej Krainy Górnego Śląska” (formularz zgłoszeniowy do pobrania tutaj). Możecie również dostarczyć zgłoszenie osobiście lub wysłać pocztą tradycyjną na adres: ul. Szkolna 13, 42-286 Koszęcin (liczy się data wpływu do biura). Leśna Kraina Górnego Śląska czeka na Wasze zgłoszenia do 22 kwietnia.

Do wygrania lokalne pyszności ale nie tylko, bowiem zwycięzca w każdej kategorii otrzyma wyjątkowy upominek przygotowany specjalnie na ten konkurs przez Zoriabresk – Kuźnia Koszęcin. Uwierzcie na słowo – chcecie mieć to trofeum w domu!