Ruszył plebiscyt – głosujcie na naszych!

Ruszyła tegoroczna edycja akcji MISTRZOWIE AGRO – największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego. Wśród nominowanych znaleźli się sołtysi oraz KGW z gminy Tworóg. Głosujcie na naszych!

Z terenu gminy nominacje otrzymali: Irena Piecuch sołtys Mikołeski, Iwona Pryk sołtys Brynka, Jan Siwiec sołtys Wojski, Marian Łuczak sołtys Hanuska-Boruszowic, Patrycja Skowronek sołtys Świniowic, Stefan Paś sołtys Połomi, Adam Wandzik sołtys Kotów, Gertruda Byszewska sołtys Tworoga oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi Tworoskiej. Głosowanie potrwa do 27 października do godz. 22.00. Głosy można oddać przez stronę interentową lub SMS. Wszystkiego dowiecie sie klikając tutaj:

https://dziennikzachodni.pl/p/kandydaci/mistrzowie-agro-2020%2C1008129/?groupId=74275

Plebiscyt jest prowadzony przez „Dziennik Zachodni” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”. Do nagród nominują : partnerzy i patroni akcji, organizacje rolnicze i wiejskie, dziennikarze oraz mieszkańcy naszego regionu. Nagrody zostaną przyznane najpierw we wszystkich powiatach, później w skali województwa, a następnie w ogólnopolskim finale. Laureaci odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w PTAK Warsaw Expo.