Książka nie tylko od święta…

Co czytacie? Co rekomendujecie? Może są tytuły, do których co roku wracacie lub po prostu uwielbiacie bohaterów? Zimowy, świąteczny czas to świetny moment, by usiąść z ulubioną lekturą, dlatego bibliotekarki z Tworoga zapraszają Was do konkursu promującego czytelnictwo „Książka nie tylko od święta”.

– Jako bibliotekarze nie wyobrażamy sobie świąt bez dobrej książki: czy to czytanej wspólnie z dziećmi przy choince, czy samemu w wygodnym fotelu. Święta mają w sobie coś magicznego, dlatego Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu zaprasza czytelników małych i dużych do świątecznego konkursu. Tematem przewodnim jest książka, a dokładnie książka, którą polecacie nie tylko od święta – mówi bibliotekarka, Anna Zapart.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zdjęcie lub pracę plastyczną przedstawiającą Waszą ulubioną książkę w świątecznej aranżacji. Puśćcie wodze fantazji! Pozwólcie porwać się świątecznej magii!

Czasu nie ma zbyt wiele. Termin nadsyłania prac mija 3 grudnia. Nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane dzień później na Facebooku, a ocenią je internauci. Wygrywa praca, która otrzyma najwięcej polubień! Szczegóły na stronie organizatora: Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 10.12 2023r. podczas Jarmarku Adwentowego.